جستجو
Close this search box.
مشاوره رایگان: ۰۹۹۱۴۲۱۸۶۸۱

بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل خانواده

دعاوی خانوادگی ممکن است زندگی هر فردی را مختل کند. در این حالت برای این‌که بتوانید چنین مسائلی را در اسرع وقت حل کرده و از آن رهایی پیدا کنید، بهتر است از یک وکیل خانواده کمک بگیرید. چرا که یک وکیل خانواده متبحر می‌تواند با توجه به داشتن اطلاعات کامل از قوانین و پیچیدگی‌های پرونده‌هایی هم‌چون طلاق، مهریه، حضانت فرزندان و … به شما مشاوره‌های مناسبی بدهد و در عین حال در زمان و هزینه‌های شما نیز صرفه‌جویی شود.

در صورتی که قصد دارید بهترین وکیل خانواده را در تهران برای حل مشکلات مربوط به خانواده و طلاق خود در اختیار داشته باشید بهتر است که با گروه وکلای خانواده ارتباط برقرار کنید. در عین حال در ادامه قصد داریم هر آن‌چه که نیاز است درباره وکیل خانواده بدانید را برای شما عزیزان بیان کنیم.

فرم درخواست مشاوره

"*" indicates required fields

وکیل خانواده

همان‌طور که در ابتدای مطالب ذکر شد، وکیل خانواده در واقع با توجه به دانش و تخصصی که در وکالت دعاوی هم‌چون طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، شروط ضمن عقد و … دارد، می‌تواند از حقوق موکل خود با رعایت اصول اخلاقی دفاع کند و هرگونه اقدام مورد نیاز را برای موفقیت در پرونده‌ای که به وی سپرده شده است، انجام دهد.

وکیل خانواده

وکیل خانواده چه وظایفی دارد؟

وکیل خانواده در حل مشکلاتی که مربوط به خانواده و طلاق است می‌تواند شما را همراهی کرده و بهترین نتیجه را برای شما حاصل کند. اما یک وکیل خانواده با تجربه و متخصص، وظایفی بر عهده دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است.

 • وکیل خانواده همواره تلاش بر اجرای عدالت و رعایت اصول اخلاقی دارد.
 • دفاع از موکل به بهترین شکل ممکن از جمله وظایف اصلی وکیل خانواده است.
 • زمانی‌که پرونده خود را به وکیل خانواده می‌سپارید، رسیدگی به آن و طی کردن تمامی مراحل پرونده بر عهده او خواهد بود.
 • وکیل خانواده در حین حل پرونده، بایستی گزارشات مرحله به مرحله را به موکل خود بدهد.
 • مهم‌ترین اصل در وکالت توسط وکیل خانواده، حفظ اسرار موکل است.
 • زمانی‌که وکیل خانواده را استخدام می‌کنید، وی می‌تواند در تمامی جلسات دادگاه به جای شما حضور پیدا کرده و از حق او دفاع کند.
 • معمولا در پرونده‌های حقوقی نیاز است که نامه‌ها و قراردادهایی تهیه شود که این‌کار را وکیل خانواده برای موکلش انجام خواهد داد.
 • وکیل خانواده برای دفاع هر چه بهتر از موکل خود، بایستی تمامی مستندات، گزارش‌ها و مدارک لازم را جمع آوری و نگهداری کند.
 • در دعاوی خانوادگی هم‌چون طلاق، وکیل خانواده می‌تواند تلاش بر حفظ کانون خانواده داشته باشد.
 • انجام تمامی امور حقوقی و قضایی موکل بر عهده وکیل خانواده است.

پادکست شماره 1 - طلاق توافقی

طلاق توافقی با کمک وکیل خانواده

طلاق توافقی نوعی از طلاق است که زوجین با انجام توافقاتی بر سر مسائلی هم‌چون مهریه، حضانت فرزندان و … صورت می‌گیرد. اما در این نوع از طلاق هم اگر از یک وکیل خانواده کمک بگیرید روند رسیدگی به پروسه طلاق توافقی شما در اسرع وقت و بدون هیچ‌گونه دردسری پیش خواهد رفت.

طلاق توافقی با حضور وکیل خانواده چه مدت طول می‌کشد؟

برای طلاق توافقی بایستی زوجین در سامانه تصمیم ثبت نام کرده، توافق‌نامه‌ای را تنظیم کنند و همچنین جلسات مشاوره را پشت سر بگذرانند. در عین حال صدور گواهی عدم امکان سازش نیز را باید در نظر داشته باشید که همه این موارد بدون حضور وکیل خانواده ممکن است 6 الی 9 ماه به طول انجامد.

در صورتی که برای حل پرونده طلاق توافقی خود از یک وکیل خانواده در کنار خود بهره ببرید، دیگر نیازی به حضور شما در هیچ‌کدام از مراحل طلاق توافقی نیست و همه آن‌ها به وسیله وکیل خانواده می‌توانند انجام شوند. در نتیجه وکیل خانواده این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد که در مدت کمتر از یک ماه بتوانید به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوید.

گرفتن حضانت فرزندان به کمک وکیل خانواده

طبق ماده 1168 قانون مدنی، حضانت فرزندان بر عهده پدر و مادر آن‌ها است. طبق همین قانون حضانت فرزند پسر از زمان نوزادی تا 7 سالگی بر عهده مادر است و از 7 تا 15 سالگی پدر وظیفه نگهداری از فرزند پسرش را بر عهده دارد. بعد از 15 سالگی به بعد نیز فرزند پسر از حضانت والدین خارج خواهد شد و می‌تواند برای زندگی نزد هر یک از آن‌ها تصمیم گیری کند. البته باید اشاره کنیم که در تمام این مدت، پدر موظف به پرداخت نفقه به فرزند پسرش است.

در خصوص حضانت فرزند دختر نیز از زمان نوزادی تا 7 سالگی، مادر این وظیفه را بر عهده دارد و از 7 تا 9 سالگی نیز پدر حضانت او را بر عهده خواهد داشت. پس از 9 سالگی و در زمان بلوغ دختر، وی از حضانت والدین خارج می‌شود و می‌تواند برای زندگی نزد هر یک از آن‌ها تصمیم گیری کند.

گرفتن حضانت فرزندان به کمک وکیل خانواده

اما مسئله‌ای که در خصوص حضانت ممکن است پیش آید، این است که اگر پدر یا مادری که وظیفه نگهداری از فرزند را بر عهده دارد؛ در انجام این امر کوتاهی کند و به فرزندش آسیب‌هایی برساند. در این حالت طرف مقابل می‌تواند با کمک گرفتن از یک وکیل خانواده متخصص در این زمینه، حق حضانت را از پدر یا مادری که در انجام وظیفه‌اش کوتاهی کرده است، سلب کرده و نگهداری از فرزند را بر عهده بگیرید.

بهترین وکیل حوزه خانواده با گروه حقوقی وکیل خانواده

مشکلات خانوادگی هم‌چون طلاق توافقی، طلاق با داشتن حق طلاق، مهریه، حضانت فرزندان و … برای بسیاری از افراد ممکن است که پیش آیند و به دلیل عدم داشتن اطلاعات کافی در خصوص مسائل پیش آمده، نتوانند راه حل مناسبی را برای آن پیدا کنند. به همین دلیل است که همواره در زمان مواجه شدن با چنین مشکلاتی توصیه می‌شود که از یک وکیل خانواده کمک بگیرید.

وکیل خانواده به دلیل داشتن دانش کافی در خصوص مشکلات خانوادگی و همچنین در نظر گرفتن مصلحت موکل خود، می‌تواند شما را در این مسیر همراهی کند و حتی بدون نیاز به حضور شما در هیچ‌کدام از مراحل رسیدگی به پرونده‌تان، آن را به نتیجه برساند.

سوالات متداول

وکیل خانواده کیست؟

وکیل خانواده در واقع شخصی است که با دانش کافی در خصوص حل مشکلات خانوادگی هم‌چون طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و … می‌تواند به شما کمک کند.

چرا به یک وکیل خانواده نیاز داریم؟

بسیاری از مواقع ممکن است افراد به دلیل نداشتن آگاهی کافی از قوانین و مقررات، ‌نتوانند از حق و حقوق خود به خوبی دفاع کنند. به همین دلیل ماده 35 قانون اساسی داشتن یک وکیل خانواده را برای چنین افرادی، حقی مسلم می‌داند.

آیا گروه حقوقی وکیل خانواده مجوز دارد؟

بله، وکیل خانواده تمام مجوزهای لازم قوه قضاییه، ثبت اسناد و کانون وکلای دادگستری مرکز اخد کرده است. در صورتی که مایل باشید هنگام اخذ قرارداد می‌توانید مجوزها را مشاهده کنید.

من میخوام که موسسه وکیل خانواده وکیلم باشد، چه کار باید بکنم؟

برای این کار تنها کافیست که از طریق تماس، واتساپ و یا تلگرام با شماره 09914218681 در ارتباط باشید.
کارشناسان حقوقی ما تمام توضیحات لازم را به شما می‌دهند.

بنا به دلایلی امکان حضور در دفتر وکیل خانواده و جلسه را ندارم!

نگران نباشید؛ جسله شما با وکیل می‌تواند به صورت حضوری، آنلاین و یا تلفنی برگزار شود. تنها کافیست با کارشناسان حقوقی ما در ارتباط باشید تا توضیحات لازم را به شما بدهند.

16 پاسخ

  1. سلام و درود
   با مشاورین تیم حقوقی وکیل خانواده ارتباط بگیرید.

 1. من به شخصه بخوام بگم یکی از بهترین وکلای تهران رو توی موردی که برام پیش اومد از موسسه وکیل خانواده دیدم…

 2. با سلام
  برای طلاق توافقی وکیل خانواده میخواستم. تمام توافقات انجام شده فقط وکالت رو به عهده بگیرن.

  1. سلام و درود
   با مشاورین تیم حقوقی وکیل خانواده ارتباط بگیرید.

 3. یکی از بهترین وکیل خانواده های تهران وکیل مجموعه شما هستن. اگر اشتباه نکنم خانم معماری بودن دو سال پیش مراجعه کردم و الان اتفاقی سایتتون رو دیدم. با تشکر از همه شما

  1. سلام و درود
   ما بصورت غیرحضوری هم کار شما رو انجام میدیم.

 4. پدر و مادرم به مشکل خوردن و این وسط ما بچه ها داریم نابود میشم. میخواستم بدونم میتونم بیام با وکیل خانواده صحبت کنم تا بعد مادر پدرو راضی کنم برای طلاق یا خیر؟

  1. سلام و درود
   با مشاورین تیم حقوقی وکیل خانواده ارتباط بگیرید.

 5. سلام برای به اجرا گذاشتن مهریه وکیل خانواده میخوام داشته باشم. فقط هزینه ها چجوری هست؟

  1. سلام و درود
   با مشاورین تیم حقوقی وکیل خانواده ارتباط بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وکیل طلاق توافقی

talagh-tavafogh