جستجو
Close this search box.
مشاوره رایگان: ۰۹۹۱۴۲۱۸۶۸۱

راهنمای جامع شرایط طلاق توافقی

طلاق توافقی چگونه است؟

طلاق توافقی سریع‌ترین راه برای جدایی از یکدیگر و خارج شدن از زوجیت می‌باشد و بسیاری از زوجین که از زندگی مشترکشان راضی نیستند، برای این نوع از طلاق اقدام می‌کنند.

برای طلاق توافقی در صورتی که وکیل نداشته باشید باید در تمام مراحل و جلسات مشاوره شرکت کنید.

طلاق توافقی بدون وکیل حدود 9 ماه زمان می‌برد، اما با داشتن وکیل نیازی نیست در هیچ یک از مراحل شرکت کنید و وکیل طلاق توافقی به جای شما همه مراحل طلاق را انجام می‌دهد.

طلاق توافقی با گروه وکلای وکیل خانواده بسیار سریع‌تر انجام می‌شود و صفر تا صد کار توسط وکیل پایه یک دادگستری متخصص حوزه خانواده انجام می‌شود.

برای راهنمایی و مشاوره بیش‌تر می‌توانید با گروه وکیل خانواده در ارتباط باشید.

فرم درخواست مشاوره

"*" indicates required fields

طلاق توافقی

زمانی‌که از طلاق توافقی صحبت می‌شود، منظور نوعی از طلاق است که طرفین برای پایان به دادن زندگی مشترک خود به توافقات لازم رسیده و می‌خواهند با رضایت کامل از یکدیگر جدا شوند.

وقتی که زوجین هم برای این نوع از طلاق به دادگاه خانواده مراجعه می‌کنند، هرگونه توافقی که بین آن‌ها انجام گرفته باشد را مورد قبول دادگاه خواهد بود.

سند طلاق توافقی
نمونه سند طلاق توافقی

چه مدارکی برای طلاق توافقی نیاز است؟

زمانی‌که زوجین قصد داشته باشند که به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوند، مدارکی را بایستی جهت انجام این‌کار ارائه کنند. با توجه به این موضوع در ادامه به مدارک مورد نیاز برای طلاق توافقی اشاره شده است.

 • اصل و کپی شناسنامه زن و مرد
 • اصل و کپی کارت ملی زن و مرد
 • اصل و کپی سند ازدواج (عقدنامه محضری)
 • متن توافق‌نامه طلاق تنظیم شده بین زوجین
 • گواهی عدم امکان سازش
 • وکالت نامه محضری طلاق (در صورتی‌که حق طلاق با زن باشد)
 • گواهی عدم بارداری خانم به همراه شرح آزمایشات و گزارشات پزشکی

توجه داشته باشید که اگر مدارکی هم‌چون سند ازدواج گم شده و یا به هر دلیلی در دسترس نباشند، بایستی حتما یک رونوشت از آن را تهیه کرده و ارائه کنید.

پادکست شماره 1 - طلاق توافقی

شرایط طلاق توافقی

برای این‌که زوجین بتوانند به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوند، باید شرایط این نوع از طلاق را نیز داشته باشند. در ادامه به شرایط طلاق توافقی اشاره شده است.

 • ارائه متن توافق‌نامه طلاق که با رضایت طرفین تنظیم شده است، الزامی می‌باشد.
 • مرد موظف به پرداخت تمام حق و حقوق مالی زن هم‌چون مهریه، نفقه و … است.
 • در متن توافق‌نامه بایستی به مواردی هم‌چون حضانت فرزندان، تقسیم اموال و … اشاره شده باشد.
 • زوجه بایستی گواهی عدم بارداری را به همراه گزارشات پزشکی به همراه داشته باشد.
 • از جمله شرایط مهم طلاق توافقی مراجعه زوجین به یکی از مراکز مشاور خانواده بهزیستی جهت دریافت گواهی عدم انصراف از طلاق است.
شرایط طلاق توافقی

مراحل طلاق توافقی

همان‌طور که در ابتدای مطالب نیز گفته شد، برای این‌که بتوانید به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوید، بایستی مراحلی را طی کنید که در ادامه بیان شده‌اند.

 • در ابتدا زوجین باید متن توافق‌نامه‌ای که شامل توافقات لازم بر سر مسائلی هم‌چون مهریه، نفقه، حضانت فرزندان است تنظیم کنند.
 • در مرحله بعد بایستی در سامانه مسیر ثبت‌ نام کرده و اطلاعات خود را در آن درج کنند.
 • در ادامه زوجین باید به یکی از مراکز مشاوره مراجعه کرده و پس دریافت مشاوره‌های لازم، گواهی عدم انصراف از طلاق دریافت کنند.
 • پس از دریافت مشاوره‌، زوجین برای ثبت دادخواست طلاق توافقی بایستی به یکی از دفاتر الکترونیک قضایی مراجعه کنند تا پس از ثبت اطلاعات کامل آن‌ها، وقت دادرسی تعیین شده و در نهایت از طریق یک پیامک از طرف سامانه ثنا به طرفین ابلاغ ‌شود.

توجه داشته باشید که پس از دریافت پیامک، بایستی در ساعت و روز معین شده در دادگاه خانواده حضور پیدا کنید تا به دادخواست طلاق توافقی شما رسیدگی شود. همچنین می‌توانید از یک وکیل طلاق توافقی نیز در این زمینه کمک بگیرید تا او به جای شما مراحل طلاق توافقی را طی کرده و حتی به جایتان در دادگاه حضور پیدا کند.

 • برای حضور در دادگاه و پشت سر گذاشتن جلسات آن، توافق‌نامه‌ای که شامل مواردی هم‌چون تعیین تکلیف مهریه، نفقه، حضانت فرزند، پرداخت حقوق مالی زن و … است در دادگاه توسط مشاور خانواده تکمیل شده و به امضای طرفین خواهد رسید.
 • در مرحله بعدی باردار بودن یا نبودن زوجه احراز خواهد شد و پس از پذیرفته شدن آن در دادگاه، زوجین می‌توانند گواهی عدم امکان سازش را دریافت کنند.
 • در مرحله آخر نیز زوجین با مراجعه به دفتر طلاق می‌توانند پس از جاری شدن صیغه طلاق و همچنین مهر زدن شناسنامه‌ها، از یکدیگر به صورت توافقی جدا شوند.

مزایای داشتن وکیل طلاق توافقی

زمانی‌که زوجین قصد داشته باشند به‌صورت توافقی از یکدیگر جدا شوند، می‌توانند از یک وکیل طلاق توافقی در این زمینه کمک بگیرند. با توجه به این موضوع در ادامه به برخی از مهم‌ترین مزایای داشتن یک وکیل طلاق توافقی حرفه‌ای اشاره کرده‌ایم.

 • با داشتن وکیل طلاق توافقی نیازی به حضورتان در هیچ مرحله ای نیست.
 • وکیل طلاق توافقی می‌تواند به شما در حین پیش بردن روند پرونده‌تان مشاوره‌های حقوقی ارزشمندی را بدهد تا بتوانید با دانش کافی در خصوص این موضوع، اقدام کنید.
 • وکیل طلاق توافقی می‌تواند به شما در تنظیم دادخواست، شکوائیه و … مربوط به پرونده طلاقتان کمک کند تا پروسه رسیدگی به آن با سرعت بیشتری پیش برود.
 • با وجود یک وکیل طلاق توافقی در کنار خود، دیگر نیازی به حضور در جلسات دادگاه، مراجع دولتی و غیر دولتی و همچنین نهادهای داوری نخواهید داشت، چرا که وکیل طلاق می‌تواند با رضایت موکل خود در تمامی جلسات حضور پیدا کرده و روند پرونده طلاق را پیگیری کند.
 • برای پیش بردن سریع‌تر روند طلاق توافقی، بایستی یکسری از مدارک هم‌چون گواهی عدم امکان سازش را داشته باشید. وکیل طلاق توافقی می‌تواند با توجه به تجربه‌ای که در چنین اموری دارد، این مدارک را در اسرع وقت برای شما تهیه و ارائه کند.
 • مهم‌ترین مزیت داشتن وکیل طلاق توافقی این است که به شما کمک می‌کند در مدت زمان بسیار کوتاه‌تری به نتیجه برسید و نیازی به حضورتان در هیچ مرحله ای نیست.

در عین باید توجه داشته باشید که اگر بخواهید تمامی پروسه پرونده طلاقتان را به بدون داشتن وکیل طلاق توافقی انجام دهید، ممکن است به دلیل عدم داشتن تجربه کافی و همچنین وجود پرونده‌های زیاد در این خصوص، بین 6 تا 9 ماه زمان خود را صرف این موضوع کنید.

مهریه در طلاق توافقی

مهریه از اصلی‌ترین حق و حقوق مالی خانم‌ها پس از طلاق است و این موضوع در طلاق توافقی نیز صدق می‌کند. زن این حق را خواهد داشت که مهریه خود را از همسرش طلب کند. اما همان‌طور که مکررا در مطالب بالا ذکر شد، زوجین در زمان طلاق توافقی، بایستی توافق‌نامه‌ای را تنظیم کنند که در آن به موضوعاتی نظیر مهریه نیز اشاره شود.

باید در نظر داشته باشید زمانی‌که زن با عدم دریافت مهریه از شوهر خود با وی به توافق رسیده باشد، مرد دیگر الزامی برای پرداخت مهریه به همسرش نخواهد داشت. البته موضوع دیگری در این خصوص وجود دارد و آن هم بخشیدن مهریه در طلاق توافقی است.

در برخی از مواقع ممکن است مرد برای این‌که به طلاق توافقی رضایت دهد از همسرش بخواهد مهریه خود را ببخشد. در این حالت زن نیز با توجه به شرایطی که دارد می‌تواند برای خارج شدن هر چه سریع‌تر از زوجیت، مهریه خود را ببخشد و از همسرش به صورت توافقی جدا شود.

مزایای داشتن وکیل طلاق توافقی

هزینه طلاق توافقی

هزینه طلاق توافقی در سال 1402 بر اساس ریز هزینه‌هایی هم‌چون دادرسی، مشاوره‌های قبل از طلاق، ثبت طلاق در محضر، مشاوره ارجاع شده توسط دادگاه و حق‌الوکاله وکیل طلاق توافقی محاسبه می‌شود. از این رو در ادامه به هزینه‌های طلاق توافقی اشاره شده است.

 • هزینه مشاوره قبل از طلاق، حدودا 600 هزار تومان است.
 • هزینه‌ای که برای دادرسی پرونده طلاق توافقی در نظر گرفته می‌شود در حدود 250 هزار تومان خواهد بود.
 • هزینه مشاوره ارجاع شده توسط دادگاه نیز حدودا 200 هزار تومان می‌باشد.
 • هزینه‌ای باید برای ثبت طلاق توافقی در محضر بپردازید نیز حدودا 700 هزار تومان است.
 • حق‌الوکاله وکیل طلاق توافقی نیز به مجموع هزینه‌های گفته شده اضافه می‌شود که بایستی برای اطلاع از هزینه دقیق آن با مشاورین و وکلای تیم وکیل خانواده ارتباط برقرار کنید.

جمع بندی

طلاق توافقی راهی برای جدایی بدون دردسر زوجین است. در این نوع از طلاق نیز زن و مرد باید شرایطی داشته باشند و مراحلی را بگذرانند.

طلاق توافقی با وجود اینکه راحت‌ترین روش طلاق است، اما اگر وکیل نداشته باشید حدود 8 الی 10 ماه زمان می‌برد.

بنابراین در صورتی که نمی‌خواهید در هیچ مرحله‌ای حضور داشته باشید و طلاق شما سریع‌تر انجام شود، می‌توانید پرونده خود را به گروه وکلای وکیل خانواده بسپارید.

برای راهنمایی بیش‌تر با کارشناسان حقوقی ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

شرایط طلاق توافقی چیست؟

مهم‌ترین شرط برای طلاق توافقی، رضایت طرفین برای جدایی است. در عین حال شرایط دیگری هم‌چون پرداخت مهریه، حضانت فرزندان و … مد نظر خواهد بود.

مدت زمان طلاق توافقی چقدر است؟

اگر طرفین بدون داشتن وکیل بخواهند پروسه طلاق را پیگیری کنند، 6 الی 9 ماه باید برای آن زمان صرف کنند. اما شما می‌توانید با کمک گروه وکلای وکیل خانواده این‌کار را حدودا 20 الی 60 روزه انجام دهید.

آیا گروه حقوقی وکیل خانواده مجوز دارد؟

بله، وکیل خانواده تمام مجوزهای لازم قوه قضاییه، ثبت اسناد و کانون وکلای دادگستری مرکز اخد کرده است. در صورتی که مایل باشید هنگام اخذ قرارداد می‌توانید مجوزها را مشاهده کنید.

من میخواهم که موسسه وکیل خانواده وکیلم باشد، چه کار باید بکنم؟

برای این کار تنها کافیست که از طریق تماس، واتساپ و یا تلگرام با شماره 09914218681 در ارتباط باشید.
کارشناسان حقوقی ما تمام توضیحات لازم را به شما می‌دهند.

بنا به دلایلی امکان حضور در دفتر وکیل خانواده و جلسه را ندارم!

نگران نباشید؛ جسله شما با وکیل می‌تواند به صورت حضوری، آنلاین و یا تلفنی برگزار شود. تنها کافیست با کارشناسان حقوقی ما در ارتباط باشید تا توضیحات لازم را به شما بدهند.

263 پاسخ

  1. سلام، وقت بخیر
   لطفا با کارشناسان حقوقی ما در ارتباط باشید کامل توضیح میدن بهتون 🙂

    1. سلام و درود
     لطفا با مشاوران حقوقی ما در ارتباط باشید راهنمایی می کنند شما رو

 1. سلام برای طلاق توافقی دوطرف باید وکیل بگیرن تا روند کار سریع پیش بره اگه مرد نخاد وکیل بگیره روند کار چطور پیش می‌ره

  1. سلام و درود
   بهترین کار اینه که دو وکیل داشته باشید. اگه یکی از زوجین وکیل نداشته باشند مراحل طولانی تر می شود. البته خودتون هم میتونید به جای آقا وکیل بگیرید.
   اگه ما وکالتتون رو به عهده داشته باشیم دو وکیل برای شما در نظر گرفته می شود و در کوتاه ترین زمان ممکن تمام مراحل بدون حضور شما انجام می شود.

 2. من میتونم با وکالت داشتن از برادرم پرونده طلاق توافقیش رو خودم شخصا پیگیرم و پیش ببرم؟

 3. سلام وقت بخیر
  در صورتی که در طلاق توافقی آقا و خانم به توافق بر سر میزان ما به ازای مهریه نرسند میتونن این امر رو به دادگاه دادخواست بدن که تعیین بکنه>

  1. سلام و درود
   خیر دادگاه دخالتی در این زمینه ندارد.

  2. سلام هزینه وکیل برای طلاق توافقی چقدره؟ و با داشتن وکیل چقدر زمان می‌بره انجام بشه؟

   1. سلام و درود
    در صورتی که ما وکیلتون باشیم نهایتا 20 الی 60 روز کاری انجام میشه.
    برای اطلاع از هزینه ها لطفا با کارشناسان حقوقی ما در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنند.

 4. توصیه میکنم به عنوان کسی که تجربه داره بدون وکیل طلاق توافقی پیش نرید برای مراحل دادگاه خیلی اذیت میشین و طولانیه

 5. از اینکه کار طلاق توافقی پسرم رو انجام دادید بسیار ممنونم ایشون سالها خارج از کشور درگیر این مسئله بودن..

   1. سلام وخسته نباشید..بعداز طلاق توافقی اگر مرد پشیمون شه میتونه دوباره درخواست زندگی دوباره بده

    1. سلام، وقت بخیر
     اگه طلاق کامل انجام شده باشه مجدد باید ازدواج کنید.
     فقط در طلاق رجعی تا مدت عده حق رجوع وجود دارد.

 6. سلام وقت بخیر.من از همسرم بصورت توافقی جداشدم.برا پرداخت مهریه هم به توافق رسیدیم .اگه مهریه رو پرداخت نکنه میتونم ازاش شکایت کنم؟

 7. طلاق توافقی من در وکیل خانواده اتفاق افتاد بسیار متشکرم کاملا غیر حضوری بود و هزینه ها معمولی.

 8. بسیار متشکرم از وکیل خانواده بابت شرایطی که برای زوجین طلاق توافقی دارن.

    1. سلام و درود
     بله برای طلاق توافقی و طلاق با حق طلاق می تونیم وکالتتون رو به عهده داشته باشیم.
     جلسات شما با وکیل به صورت آنلاین برگزار می گردد، پشتیبان پرونده شما را کاملا از جزئیات مطلع می کنند و بعد از صدور رأی به آدرس شما از طریق پست ارسال می شود.
     نیازی به حضور شما در هیچ مرحله ای هم نیست.

 9. میشه لطفا خودتون ب من پیام بدید..من و همسرم تصمیم گرفتیم توافقی از هم جدا شیم تو کمترین زمان ممکن…لطفا بگید، باید چیکارکنیم و کجا بریم

  1. سلام و درود
   با مشاورین تیم حقوقی وکیل خانواده ارتباط بگیرید.

   1. سلام خانم بنده ازمن وکالت نامه طلاق توافقی گرفته بود.؟ولی من از هیچ یک از مراحل ازدواج آگاه نبوده .ودرضمن از شماره خودش بجای شماره من استفاده نموده حالا من باید چه کار کنم

     1. سلام همسرم هر روز دنبال طلاقع من بچه ،سه ساله ونه ماهه دارم ،همش میگ خونه بزن ب نامم برم ،بنظرتون چکار کنم خیلی خسته شدم

     2. سلام، وقت بخیر
      اگه به راهنمایی نیاز دارید مشاوران حقوقی ما میتونن بهتون کمک کنن 🙂

   2. سلام آیا در طلاق توافقی مرد میتونه طلا ها و وسایل زن بگیره؟ و اینکه اگه زن درخواست طلاق بده میتونه بگیره طلاهای زنو؟

    1. سلام و درود
     در طلاق توافقی همه چیز به توافق بین شما بستگی دارد.
     در طلاق یک طرفه هم اگر طلاها هدیه باشند خیر، اگه خانم ادعا کنند که طلاها فروخته شده اند قابل بازپسگیری نیستند.

 10. سلام منو شوهرم چندماهه با هم زندگی نمیکنیم بازم برای طلاق توافقی نیاز داریم به گواهی عدم بارداری؟

    1. سلام و درود
     بله می توانید وکالت به ما بدهید رای پرونده که صادر شد به نشانی ارسال می شود.

 11. اگه ده بار دیگم این اتفاق برام میفتاد بازم به موسسه شما وکالت میدادم برای طلاق توافقی. خیلی راضی بودم مخصوصا که همه چی غیر حضوری بود توی شرایط بد روحی که من داشتم.

 12. قبلا قصد جدایی داشتم ازتون برای مشاوره با وکیل وقت گرفتم اما چون شوهرم نیومد و با وساطت منصرف شدم الان میخوام برای طلاق توافقی پیش قدم شم . جلسه با وکیل میخواستم

  1. سلام و درود
   با مشاورین تیم حقوقی وکیل خانواده تماس بگیرید.

 13. سلام من مهریمو بخشیدم چندسال پیش یه پسر دوسال و نیمه دارم با اخلاق شوهرم دیگه نمیتونم اون طلاق نمیخواد ولی من طلاق میخوام چطور باید یک طرفه اقدام کنم؟اگه یک طرفه اقدام کنم دادگاه قبول میکنه؟نفقه چطور میشه؟حضانت بچمم میخوام

  1. سلام و درود
   اگر در ازای بخشیدن مهریه وکالت در طلاق گرفتید میتونید یک طرفه اقدام کنید. نفقه و حضانت طبق قانون برای شما مشخص خواهد شد.

   1. باعرض سلام وخداقوت.لطفا راهنمای کنید بنده ۶۳ساله هستم ۳۵سال پیش ازدواج کردم و دو فرزند ۳۲ ساله و ۲۷ ساله دارم حدود ۹ سال هست همسرم جدا شدیم حال میخواهیم طلاق توافقی انجام بدهیم.ایا پروسه دادگاه چقدر طول میکشد چونکه همسرم در خارج از ایران حضور دارد .امیدوارم کوتارین راه را پیدا کنم با سپاس فراوان

    1. سلام و درود
     اگه خارج از ایران هستن همسرتون بهترین راه داشتن وکیل هست چون حضور ایشون توی جلسات دادگاه و مشاوره بسیار دردسرساز هست.
     با مشاوران حقوقی ما در ارتباط باشید تا به طور کامل توضیح دهند مراحل رو بهتون

 14. 20 تا 40 روز کاری برای طلاق توافقی فقط توی تهرانه؟ مثلا توی کرمانشاه تایمش متفاوته؟

  1. سلام و درود
   اگر ما برای شما انجام بدیم در همین بازه زمانی هستش.

   1. سلام وقت بخیر .من تصمیم دارم از همسرم جدا بشم . و این که الان ساکن یه خونه هستیم که قولنامه خونه به نام شوهرم هست ولی پول پیش از من بود و از حساب من به حساب صاحب خانه انتقال یافت .آیا من میتونم از طریق دادگاه این پول پس بگیرم

 15. طلاق توافقی واقعا آسونه تمام کسایی که درگیر مهریه و این داستانا هستن رو
  توصیه میکنم بیخیال شن و فقط جدا شن

 16. خدمات طلاق توافقی موسسه شما خیلی خوب بود
  من به دو سه نفر دیگم معرفیتون کردم …. متشکرم

   1. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید ببخشید من عقد کردم و الان میخایم توافقی از هم جدا شیم میتونم مشاوره ازتون بگیرم چون از چیزی سردر نمیارم

 17. سپاس بی کران از لطف و محبت شما عزیزان در وکیل خانواده. طلاق توافقی با همه تلخی هایش در کنار شما بی دردسر انجام شد.

 18. سلام شوهر من دو ساله خونه رو ترک کرده با یه خانوم دیگه زندگی میکرد. منم بخاطر بچه هام کوتاه اومدم و زندگی خودمو داشتمو چون بچم سنش کم بود طلاق نگرفتم الان خودش اومده برای طلاق میگه توافقی جداشیم ولی من میترسم چون اگهمهریمو بدم دیگه چیزی برام نمیمونه.

  1. سلام و درود
   با مشاورین تیم حقوقی وکیل خانواده ارتباط بگیرید.

 19. خیلی ممنونم از خانم شهبازی مشاور حقوقی وکیل خانواده. ممنون هستم از راهنمایی ایشون درباره ی طلاق توافقی و شرایطش.

 20. سلام
  خسته نباشید
  در صورتی که بخوایم از شهر برازجان اقدام کنیم برای طلاق توافقی شما میتونید وکیل هماهنگ کنید؟

  1. سلام و درود
   وکیل خانواده در خدمت شماست. با مشاورین ما تماس بگیرید.

 21. سلام و عرض ادب
  برای طلاق توافقی مشاوره میخواستم کامل رایگانه یا هزینه باید پرداخت کنم؟

 22. سلام من برای طلاق توافقی با همسرم رفتم پیش یه وکیل که گفتن ده روزه کار رو انجام میدن اما بستگی به حق الوکاله داره
  و یه رقم بالایی رو بهمون اعلام کردن
  شرایط مالی وکیل شما چجوریه؟

  1. سلام و درود
   وکیل خانواده در خدمت شماست. با مشاورین ما تماس بگیرید.

  1. سلام و درود
   با مشاورین تیم حقوقی وکیل خانواده تماس بگیرید.

 23. من واقعا از مشاور و وکیل موسسه وکیل خانواده راضی بودم
  هر وقت زنگ زدم پاسخگوی پرونده طلاق توافقیم بودن

  1. سلام و درود
   وکیل خانواده در خدمت شماست. با مشاورین ما تماس بگیرید.

 24. سلام ممکنه برای مشاوره طلاق توافقی از واتسپ هم جلسه بذارید>
  من داییم شهرستانه و نمیتونه بیاد تهران

  1. سلام و درود
   برای اطلاع از هزینه طلاق توافقی لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 25. اگر زوجین در مراحل طلاق توافقی سر موضوعی نتونن به توافق برسن چه اتفاقی می افته؟
  مثلا سر مهریه

  1. سلام و درود
   باید سر تمامی موارد به توافق برسند تا دادخواست طلاق به دادگاه داده شود.

 26. برای رزرو پرونده ی طلاق توافقی چه کارهایی لازم هست؟ مشهد هستم و بصورت غیر حضوری میخوام کارم دنبال بشه.

  1. سلام و درود
   با مشاورین تیم حقوقی وکیل خانواده تماس بگیرید.

 27. با سپاس از خانم مرادی عزیز برای طلاق توافقی خواهرم در موسسه وکیل خانواده

 28. سلام
  ببخشید رأی دادگاه برای طلاق توافقی اعلام شده ولی همسرم الان میگه من طلاق نمیگیرم میشه راهنمائی کنین چیکار باید بکنم؟

  1. سلام و درود
   باید برای جدایی توافق داشته باشید تا بتوانید طلاق توافقی بگیرید.
   در صورتی که همسرتان توافق نداشته باشد باید برای طلاق یک طرفه اقدام کنید

 29. سلام اگر آقا حاضر نشه بیاد برای توافقات چی طلاق توافقی اتفاق نمیفته؟

 30. موسسه های زیادی زنگ زدم برای خواهرم سوال کردم
  شما راهنمایی کاملی داشتین راجب طلاق توافقی
  به همه توصیه میکنم شده حتی برای مشاوره رایگان تماس بگیرن.

  1. سلام و درود
   بله برای طلاق توافقی می تونیم وکالتتون رو به عهده بگیریم
   برای اطلاع از هزینه وکیل لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 31. سلام خسته نباشید
  من حق طلاق دارم ! بنظرتون میشه باوجود حق طلاق حضانت دائم بچه دوسالمم بگیرم؟ شوهرم اعتیاد داره و بیکاره ! و اینک الان نزدیک دوماه هست ی وکیل برای کارام گرفتم اما هیچ کاری حتی کار مشاوررم انجام ندادن نمیدونم چیکار کنم؟ درصورتی ک وکیل گفتن ۲۰ الی ۲۵ روزه کارتو رامیندازم ! نصف حق وکاله با هزینه مشاوررم بهشون دادم چطور میتونم پولمو پس بگیرم اگ ندادن برم سراغ ی وکیل دیگ

  1. سلام و درود
   باید برای سلب حضانت پدر اقدام کنید.
   در خصوص فعالیت وکیلتون نمی تونیم راهنمایی کنیم متاسفانه 🙂

  1. سلام و درود
   هزینه ها متفاوت هستند بنا بر مورد خاص شما.

 32. یکی از بهترین تصمیم هایی که گرفتم این بود که طلاق توافقی رو سپردم به موسسه شما. خیلی خیلی راضی بودم

 33. سلام روز بخیر ما تازه میخواهیم درخواست طلاق توافقی بدیم ولی من به دختر 3ساله دارم اون حضانتش با من میشه یا با پدرش

  1. سلام و درود
   حضانت دختر تا سن 7 سالگی با مادر، از 7 تا 9 سالگی با پدر هستش. بعد از 9 سالگی هم از دایره حضانت خارج میشه فرزند و خودش تصمیم میگیره با کی زندگی کنه

   1. سلام من استان فارسم میتونم از وکلای شما بدون حضور در مراحل استفاده کنم؟

    1. سلام و درود
     بله در خدمتتون هستیم، لطفا با مشاوران ما در ارتباط باشید تا شما رو راهنمایی کنیم

 34. وکیل طلاق توافقی برای شهرستان میخواستم . ممکنه وکلا بیان یک شهر دیگه و کار رو انجام بدن؟

  1. سلام و درود
   وکیل خانواده در خدمت شماست. با مشاورین ما تماس بگیرید.

 35. سلام در خصوص اینکه آیا در شرایط طلاق توافقی میشود حضانت فرزندان رو بر خلاف قانون پیش فرض مشخص کرد یا نه توضیح بگذارید. با تشکر

  1. سلام و درود
   رونوشت سند ازدواج رو از دفترخونه ای که عقد کردید می تونید بگیرید

 36. من یه سوال دارم
  کسایی که طلاق توافقیشون ثبت میشه هم باز باید عده نگهدارن؟ چرا خب؟

  1. سلام و درود
   بله، نگهداشتن عده به علت جلوگیری از اختلاط نسل هست.

 37. باعرض سلام بنده میخوام طلاق توافقی بگیرم ولی همسرم نیومد محضر حق طلاق بده گفت نمیام اینجور جاها روم نمیشه وآبرو دارم و…ولی یه برگه نوشته تعهد نامه ک اگر دوباره کارش روتکرار کرد من حق دارم برم و یه طرفه اقدام بجدایی کنم وخودش بادست خطش نوشت امضا کرد واثر انگشت زد وگفت این قابل اجراست .آیا با این برگه میتونم اقدام کنم یاحتمن وکالتنامه محضری نیازه ممنون میشم راهنمایی کنید

 38. با توجه به خدماتی که توی موسسه ارائه شد و دسترسی کامل داشتم به پشتیبان واقعا هزینه های طلاق توافقی مناسب بود.

  1. سلام و درود
   مشاوره با کارشناسان حقوقی وکیل خانواده رایگان هستش.

 39. طلاق توافقی من از سمت موسسه وکیل خانواده انجام شد. از شرایط و خدمات بسیار راضی بودم
  به تازگی پرونده انحصار وراثت داشتم که نمیدونم تو حدود وظایف شما هست یا نه ممنون میشم توضیح بدید.

  1. ببخشید من متوجه نمیشم مگه تو طلاق توافقی نباید در مورد همه چی توافق کنیم حتی مهریه، پس چرا تو جواب یه نفر نوشتین مهریه باید بذل بشه؟

   1. سلام و درود
    شما باید همریه رو بذل کنید یا با همسرتون بابت میزان و پرداخت اون به توافق برسید.

 40. اگر بخوام بیام برای طلاق توافقی وقت بگیرم اما شوهرم نباشه بازم انجام میشه؟

  1. سلام و درود
   وکیل خانواده در خدمت شماست. با مشاورین ما تماس بگیرید.

 41. برای طلاق توافقی حتما باید وکیل داشت؟ مثل طلاق یکطرفه نمیشه خودمون اقدام کنیم؟

 42. با سلام و خسته نباشید
  میخوام تشکر کنم از خانم شهبازی و تیم وکیل خانواده
  بسیار پیگیر و صبورانه در تمام مراحل طلاق توافقی پاسخگو بودند.
  رزیتا بهادری

 43. تمامی مواردی که ذکر کردید رو توی پرونده طلاق توافقی داشتم. خداقوت بسیار متشکرم از خدمات

 44. برای کسایی که غیر حضوری میخوان طلاق توافقی داشته باشن شما چطوری اطلاع رسانی میکنید؟ تلفنیه؟

  1. سلام و درود
   پشتیبان اختصاصی تعیین میشه که پاسخگوی مراحل پرونده هستند.

 45. مدارکم برای طلاق توافقی در دسترسم نیست اما میخوام زودتر وکیل انتخاب کنم ممکنه برام وقت تعیین کنید>؟
  مرضیه جاودان

  1. سلام و درود
   با مشاورین تیم حقوقی وکیل خانواده ارتباط بگیرید.

  1. سلام و درود
   از تمامی زوجین خارج از کشوری که ازدواجشان ایران ثبت شده باشد.

 46. وای این خیلی عالیه که برای طلاق توافقی لازم نیست حضور داشته باشیم و همه چیز دست شماست ، عالیهههه
  به زودی تماس میگیرم

   1. سلام یعنی شوهره خودش بیاد محضر بگه من راضیم براطلاق همینو دادگاه قبول میکنه طلاق بده ممنونم راهنماییم کنید من همسرم نه زندگی میکنه نه دادگاه میاد نه طلاق میده نه سرکارمیره ماباید چیکارکنیم

    1. سلام و درود
     برای بررسی شرایط با مشاور تیم وکیل خانواده تماس بگیرید.

 47. مرسی از مطالب خوبتون. لطفا با من تماس بگیرین. نیاز به مشاوره برای طلاق با حق طلاق به صورت توافقی دارم.
  ۰۹۱۲*******

 48. مراحل طلاق توافقی رو اگر وکیل داشته باشیم نیازی نیست حضور داشته باشیم؟
  من اصلا نمی تونم پزشک هستم در مناطق محروم و نمی تونیم در جلسات دادگاه حضور داشته باشیم. نیاز دارم یک وکیل جای من اتجام بده مراحل طلاق توافقی رو. مرسی

  1. درود
   بله در صورتی که وکیل خانواده وکیل شما باشد نیازی به حضورتان در هیچ مرحله ای نیست.

 49. سلام
  من ساکن البرز هستم. با همسرم توافق داریم در مورد طلاق و مهریه. حضانت رو هم طبق قانون می خواهیم پیش بریم. حضانت دختر ۱۸ ساله چجوری هستش؟

  1. درود
   فرزند دختر از سن 9 سالگی از دایره حضانت خارج شده و خودش تصمیم میگیرد با کدام والدین زندگی کند.

 50. ببخشید من شنیدم در طلاق توافقی مهریه حتما بخشیده بشه. چنین چیزی واقعیه؟ چون من و همسرم توافق کردیم که به جای مهریه ۲۰۰ میلیون تومان به من بده. میشه؟

  1. درود
   در طلاق توافقی مهریه و باقی مسائل به توافق بین شما بستگی دارد.
   می توانید مهریه را کامل بگیرید؛ بخشی و یا کل آن را ببخشید.

 51. طلاق توافقی به صورت غیر حضوری خدمات بی نظیری هست که شما در اختیار مایی که شهرستانیم قرار دادید خیلی ممنونم.

 52. برای طلاق توافقی از خانم شهبازی عزیز مشاوره گرفتم و پروندمو سپردم. واقعا شرایط عالی هست شک نکنید بهشون.

  1. سلام، وقت بخیر
   بله برای طلاق توافقی از هر جای دنیا می توانید با موسسه وکیل خانواده در ارتباط باشید. صفر تا صد کار بدون نیاز به حضور شما انجام می شود.

 53. سلام وقتتون بخیر حضانت پسر ۸ساله به چه صورت می باشد ؟؟؟
  پدرش الان برای من شرط گذاشته که باید در متن طلاق توافقی بنویسم که اصلا حق دیدن بچه را ندارم
  ایا با این وجود دادگاه میگذارد حداقل هفته ای یکبار فرزندم را ببینم ؟؟؟

  1. سلام، وقت بخیر
   حضانت فرزند پسر از سن 7 تا 15 سالگی با پدر است.
   همه چیز به توافق بین خانم و آقا در طلاق توافقی بستگی دارد.

 54. سلام
  منو همسرم به مشکل خوردیم اون میخواد جدا بشه اما من درخواست کردم که مشاوره بریم حالا اون میگه باید بیاییم امضا کنی که بعدا طلاق توافقی میگیریم اگر به نتیجه نرسیدیم این مورد به ضرر من هست؟

 55. مرسی از مشاورای خوبتون. خیلی خوب منو راهنمایی کردن. هفته بعد خدمت میرسم. اشرفی

 56. سلام برای طلاق توافقی از موسسه شما وکیل گرفتم. بسیار راضی هستم . ممنون از مشاورین صبور شما

 57. سلام توی طلاق توافقی وضعیت جهیزیه مشخص میشه یا دادخواست باید بدیم به دادگاه؟

 58. با توجه به خدماتی که ارائه میشه هزینه منصفانه بود و از رای صادره در مدت زمان کوتاه برای طلاق توافقی رضایت داشتم. جلیل امامی

 59. برای طلاق توافقی شوهرم وکیل داره اما من نه. خواستم بدونم میتونم از موسسه شما وکیل بگیرم یا خیر؟ توی هزینش تاثیری داره؟

  1. سلام و درود
   در این باره با مشاور تیم وکیل خانواده ارتباط بگیرید.

   1. سلام خسته نباشید ببخشید من در در دروان عقد هستم و میخایم ب صورت توافقی جدا بشیم و آگاهی چندانی ندارم میشع ی توضیح بدین و بگین ک باید چیکار کنم

    1. سلام و درود
     مشاوره تلفنی وکیل خانواده رایگان هست. لطفا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 60. سلام برای اینکه به شما .کالت بدیم باید چیکار کنیم؟ من ساکن سعادت آباد هستم. همسابه هستیم. لطفا با من تماس بگیرین. اشرفی هستم. 0912******51

  1. سلام
   برای وکالت دادن به ما می تونید از طریق سامانه ثنا یا میخک اقدام کنید. حتما میگم همکارانم باهاتون تماس بگیرن و به صورت کامل راهنماییتون کنند 🙂

 61. حضانت دختر ۱۰ ساله خارج هستش؟ بعنی نیاز به توافق برای طلاق توافقی نیست؟ مهصومی هستم.

  1. سلام،
   دختر 10 ساله از دایره حضانت خارج شده و خودش تصمیم میگیرد با پدر یا مادر زندگی کند.

 62. خواهر من خارج از کشوره و میخواد بصورت توافقی جدا بشه اما همسرش ایران هستش. موسسه شما میتونه در این مورد کمکی بکنه؟>

 63. توی شرایط طلاق توافقی نوشتین که مهریه باید بذل بشه آیا در مقابل بذل میشه چیز مشخصی دریافت کرد؟

 64. من برای طلاق توافقی نیاز به وکیل دارم. میشه شما وکیل من باشید؟ همسرم وکیل داره. چیکار باید بکنم؟

  1. سلام،
   بله ما میتونیم وکالتتون رو به عهده داشته باشیم. لطفا با مجموعه تماس بگیرید تا به طور کامل شما را راهنمایی کنیم 🙂

   1. سلام خسته نباشید من خانومم رفته درخواست طلاق داده من نمیخوام طلاق بدم به زور باباش درخواست داده مهریم نمیخوان ولی همو دوست دارم

 65. از اصفهان بخوام برای طلاق توافقی وکالت بدم هزینه برای رفت و آمد وکیل رو هم باید پرداخت کنم یا با قیمت پرونده هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وکیل طلاق توافقی

talagh-tavafogh