جستجو
Close this search box.
مشاوره رایگان: ۰۹۹۱۴۲۱۸۶۸۱

سوالات متداول

سوالات متداول​

سوالات متداول​

وکیل خانواده یک موسسه حقوقی متشکل از وکلای پایه یک دادگستری است که به صورت تخصصی در حوزه خانواده و طلاق فعالیت می‌کنند.

بله؛ وکیل خانواده تمام مجوزهای لازم از کانون وکلای دادگستری، قوه قضاییه و اداره ثبت شرکت ها را دریافت کرده است. در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانید قبل از عقد قرارداد مجوزهای وکیل خانواده را مشاهده کنید.

شما می‌توانید با استفاده از شماره تماس 09914218681 و یا از طریق دکمه‌های واتساپ و تلگرام با کارشناسان حقوقی وکیل خانواده در ارتباط باشید.

جلسات با وکیل بنابر انتخاب شما می‌تواند به صورت حضوری و یا آنلاین برگذار شود.

دفتر وکیل خانواده واقع در شهر تهران، منطقه سعادت آباد، میدان کتاب است.

بله، در صورتی که خارج از کشور زندگی می‌کنید می‌توانید با وکلای وکیل خانواده به صورت آنلاین جلسه برگذار کنید و از طریق سامانه میخک به ما وکالت دهید تا بدون نیاز به حضور شما در ایران صفر تا صد پرونده انجام شود.

 

برای این کار کافیست از طریق شماره تماس 09914218681 با کارشناسان وکیل خانواده در ارتباط باشید.

هیچ نگرانی برای این مورد وجود ندارد، شما می‌توانید با وکیل جلسه آنلاین و یا تلفنی داشته باشید و سپس مدارک خود را برای مجموعه ارسال نمایید. البته در صورتی که تمایل داشته باشید امکان برگذاری جلسه به صورت حضوری نیز وجود دارد.

این نگرانی برای بسیاری دیگر از موکلین ما وجود دارد. قبل از هرچیز کارشناس حقوقی تمام مراحل را برای شما توضیح می دهد. پس از جلسه با وکیل و امضای وکالتنامه و قرارداد با مجموعه وکیل خانواده، یک نسخه از قرارداد به صورت شفاف به شما تحویل داده می‌شود.
برای راهنمایی بیشتر می‌توانید با کارشناسان حقوقی ما در ارتباط باشید.